Kocaeli'nin ve Tütkiye'nin önde gelen kurumlarından Ford Otosan, 15 Aralık 2019 Pazar günü İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Devfest 2019 Kocaeli etkinliğinde Altın Sponsor olarak yer alacak.

GDG Kocaeli olarak desteklerinden dolayı Ford Otosan ailesine teşekkür ederiz. - GDG Kocaeli

Ford Otosan, 1.100 kişilik Ar-Ge mühendisi kadrosuyla Türkiye’nin otomotiv sektöründeki en büyük ve en yetkin Ar-Ge organizasyonuna sahiptir. Ford’un ağır ticari araçlarının, ilgili dizel motorlarının ve motor sistemlerinin küresel mühendislik merkezi, Ford’un hafif ticari araç tasarım ve mühendisliğinin destek merkezi konumundadır. 1959’da kurulan Ford Otosan, 2018 yılı sonu itibariyle 455 bin ticari araç ve 75 bin adet motor ve 140 bin adet aktarma organı üretim kapasitesi sayesinde Ford Avrupa’nın en büyük ticari araç üretim merkezi konumundadır. Kocaeli ve İnönü Fabrikaları, Ford fabrikaları arasındaki değerlendirmelerde Ford’un “En İyi Araç Üretim Merkezleri” arasında gösterilmektedir.

Sürpriz hediyeler kazanmak için Meetup üstünden GDG Kocaeli 'yi takip etmeyi ve Devfest 2019 Kocaeli etkinliğine kayıt olmayı unutma !